LAQ2G181MELC25
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2G181MELC25
LAQ2G181MELC25 Hakkında
Nichicon LAQ2G181MELC25, 180 µF kapasiteli, 400V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda geniş kullanım alanı bulur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans, 1.0925 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 950 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve EMI/EMC uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V