LAQ2G121MELA30
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2G121MELA30
LAQ2G121MELA30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAQ2G121MELA30, 120 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Snap-In radyal montaj tipi ile PCB'lere hızlı ve güvenli şekilde monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 874 mA (10 kHz) ve 760 mA (120 Hz) ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir kondansatördür. ±20% tolerans ile esnektir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 874 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V