LAQ2D681MELB30
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2D681MELB30
LAQ2D681MELB30 Hakkında
Nichicon LAQ2D681MELB30, 680 µF kapasitesinde, 200V rated voltaj ile tasarlanmış radial bacaklı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömüre sahip ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 2.1 A, 120 Hz'de 1.75 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile geliştirilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V