LAQ2D391MELZ35
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2D391MELZ35
LAQ2D391MELZ35 Hakkında
Nichicon LAQ2D391MELZ35, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan snap-in montaj tipli radial kondansatördür. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. -25°C ile +105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. ±20% tolerans ile 10 kHz'de 1.62A ve 120 Hz'de 1.35A ripple current kapasitesine sahiptir. General purpose uygulamalar için tasarlanmış aktif parçadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V