LAQ2D271MELZ25
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2D271MELZ
LAQ2D271MELZ25 Hakkında
Nichicon LAQ2D271MELZ25, 270 µF kapasitansına ve 200V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca takılabilen bu komponent, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile standart uygulamalar için uygun olan komponent, 10 kHz'de 1.2 A ve 120 Hz'de 1 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynağı filtrasyonu, ses amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı DC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V