LAQ2D221MELZ25
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2D221MELZ25
LAQ2D221MELZ25 Hakkında
Nichicon LAQ2D221MELZ25, 220 µF kapasitanslı, 200V rated gerilimde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C sıcaklık aralığında kullanılabilen bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 1.08 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesi vardır. Through-hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V