LAQ2D181MELZ25
CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2D181MELZ25
LAQ2D181MELZ25 Hakkında
Nichicon LAQ2D181MELZ25, 180 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 840 mA ve 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, timing ve energy storage uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 840 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V