LAO-80V472MS57PX#B
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAO-80V472MS57PX
LAO-80V472MS57PX#B Hakkında
LAO-80V472MS57PX#B, Elna America tarafından üretilen 4700µF kapasiteli, 80V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tipi montajı ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garanti edilir. 3.105 A ripple akım kapasitesi 20 kHz'de, 2.7 A ripple akım kapasitesi 120 Hz'de sağlanır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, özellikle ses uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. Polar yapısı nedecek doğru polarite ile bağlanması gerekir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.105 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V