LAKW6820MELA30
CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAKW6820MELA
LAKW6820MELA30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAKW6820MELA30, 82 µF kapasitanslı ve 420V değerlendirilmiş voltajlı radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile güvenilir uzun vadeli performans sağlar. Yüksek frekans (10 kHz) ve düşük frekans (120 Hz) koşullarında sırasıyla 736 mA ve 640 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolaması uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 736 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V