LAKW6680MELZ30
CAP ALUM 68UF 20% 420V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LAKW6680MELZ
LAKW6680MELZ30 Hakkında
Nichicon LAKW6680MELZ30 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 68µF kapasitans ve 420V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi sunar. 10 kHz'de 517,5 mA ve 120 Hz'de 450 mA ripple akım özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 517.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V