LAKW6470MELZ25
CAP ALUM 47UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAKW6470
LAKW6470MELZ25 Hakkında
Nichicon LAKW6470MELZ25, 47 µF kapasitanslı, 420V nominal gerilim ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 402.5 mA ve 120 Hz'de 350 mA ripple akımı kapasitesine sahip olup, %20 tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek gerilim uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 402.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V