LAKW6271MELB45
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAKW6271MELB45
LAKW6271MELB45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAKW6271MELB45, 270µF kapasitansa ve 420V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutu tipi paketlemesi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, 10 kHz'de 1.265A ve 120 Hz'de 1.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı endüstriyel devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V