LAKW6181MELB35
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LAKW6181MELB35
LAKW6181MELB35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAKW6181MELB35, 180 µF kapasitansına ve 420 V anma gerilimi ile snap-in radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) ile uzun kullanım ömrü sunar. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 10 kHz'de 1.035 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akımına dayanıklıdır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolay entegrasyon sağlar. Gücü, doğrultucu ve filtreleme uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve diğer endüstriyel cihazlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.035 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V