LAKW6181MELA45
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAKW6181MELA
LAKW6181MELA45 Hakkında
LAKW6181MELA45, Nichicon tarafından üretilen 180 µF kapasitanslı, 420V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. Yüksek gerilim devrelerinde, güç kaynakları, görüntü işleme sistemleri ve indüstriyel elektronik uygulamalarında ripple akımı filtrelemesi için kullanılır. 10 kHz'de 1.035 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.035 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V