LAKW6151MELC25
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAKW6151MELC
LAKW6151MELC25 Hakkında
LAKW6151MELC25, Nichicon tarafından üretilen 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile yapılı, radial snap-in kasa tipi bu kondansatörü endüstriyel güç kaynakları, konverterler ve inverter devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun hale getirir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında %20 toleransla 2000 saat ömür süresi garantisi sunar. 10 kHz'de 943 mA ve 120 Hz'de 820 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 943 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V