LAKW6121MELC25
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAKW6121MELC
LAKW6121MELC25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAKW6121MELC25, 120 µF kapasitansı ve 420V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile yapılan ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi bulunan bir bileşendir. 10 kHz'de 862.5 mA ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply uygulamaları, filtering ve energy storage gibi endüstriyel ve profesyonel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 862.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V