LAKW6101MELB25
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAKW6101MELB
LAKW6101MELB25 Hakkında
Nichicon LAKW6101MELB25, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilime sahip bu radyal montajlı bileşen, 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömüre ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ±20% tolerans değeriyle ürün, 10 kHz'de 793,5 mA ve 120 Hz'de 690 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Snap-in kutusu tasarımı sayesinde PCB üzerine kolay monte edilebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel cihazlarda kullanılan bu kondansatör, yüksek gerilim uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 793.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V