LAK2G560MELZ25
CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2G560MEL
LAK2G560MELZ25 Hakkında
Nichicon LAK2G560MELZ25, 56 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu komponent, -25°C ile +105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 437 mA @ 10 kHz ve 380 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, filtering, energy storage ve EMI suppression uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 437 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V