LAK2G470MELB20
CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2G470MELB
LAK2G470MELB20 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAK2G470MELB20, 47 µF kapasitansa ve 400V rated voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 460 mA ve 120 Hz'de 400 mA ripple current değerlerine sahip olan cihaz, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 460 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 400 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V