LAK2G221MELA45
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2G221MELA45
LAK2G221MELA45 Hakkında
Nichicon LAK2G221MELA45, 220 µF kapasitansına ve 400 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile güvenilir uzun vadeli performans sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 1.035 A @ 10 kHz ve 900 mA @ 120 Hz ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.035 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V