LAK2D471MELZ40
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D471MELZ40
LAK2D471MELZ40 Hakkında
Nichicon LAK2D471MELZ40, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve ticari cihazlarda genel amaçlı filtreleme, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve AC/DC konvertörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile 1.3 A (120 Hz) ve 1.56 A (10 kHz) ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V