LAK2D471MELA35
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D471MELA35
LAK2D471MELA35 Hakkında
Nichicon LAK2D471MELA35, 470µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi paket ile uygulanmaktadır. ±20% toleransı ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı bulunmaktadır. 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 1.56 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, filtre, depolama ve stabilizasyon işlevleri için kullanılan bir kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V