LAK2D470MELZ20
CAP ALUM 47UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D470MELZ20
LAK2D470MELZ20 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAK2D470MELZ20, 47 µF kapasitans değerine sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB'lere doğrudan takılı kullanım için tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garanti edilen bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 420 mA ripple akım kapasitesine 10 kHz'de ve 350 mA ripple akım kapasitesine 120 Hz'de sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 420 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V