LAK2D391MELB25
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D391MELB25
LAK2D391MELB25 Hakkında
Nichicon LAK2D391MELB25, 390 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 1.44 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V