LAK2D331MELZ30
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D331MELZ30
LAK2D331MELZ30 Hakkında
Nichicon LAK2D331MELZ30, 330 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip radyal snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.26 A ve 120 Hz'de 1.05 A ripple current kapasitesine sahip bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolaylıkla uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V