LAK2D331MELB25
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D331MELB25
LAK2D331MELB25 Hakkında
Nichicon LAK2D331MELB25, 330 µF kapasitanslı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile güç kaynakları, audio sistemleri ve enerji filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 1.26 A ve 120 Hz'de 1.05 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V