LAK2D221MELZ25
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D221MELZ
LAK2D221MELZ25 Hakkında
Nichicon LAK2D221MELZ25, 220 µF kapasitanslı, 200 V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponent, -25°C ile 105°C arasında işletilmek üzere tasarlanmıştır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 888 mA ve 120 Hz'de 740 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve tüketici elektroniği cihazlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 888 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V