LAK2D122MELC50
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D122MELC50
LAK2D122MELC50 Hakkında
Nichicon LAK2D122MELC50, 1200 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.76 A ve 120 Hz'de 2.3 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. ±20% toleranslı yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog filtreler ve dekouple edilmiş devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V