LAK2D102MELC40
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAK2D102MELC40
LAK2D102MELC40 Hakkında
Nichicon LAK2D102MELC40, 1000µF kapasitansı ve 200V voltaj değerine sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türüyle sahip olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile sunulan LAK2D102MELC40, 10 kHz'de 2.52A ve 120 Hz'de 2.1A ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj desteği ile PCB tasarımına kolaylık sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V