L115F11AH12VDCS1.5
50A LATCHING RELAY UL APPROVED G
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
L115F11AH12VDCS
L115F11AH12VDCS1.5 Hakkında
L115F11AH12VDCS1.5, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 50A kapasiteli latching röle olup, UL onaylı genel amaçlı uygulamalara uygundur. 12VDC bobini 125mA akım çekmekte ve SPST-NO (1 Form A) kontağı bulunmaktadır. AgSnO temas malzemesi ile 277VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlamanın yapılabilmesi sağlanır. 15ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahip olan röle, -55°C ile +125°C sıcaklık aralığında çalışır. Tam kapalı yapısı ve PC pin termination ile PCB montajına uygun olan bu röle, endüstriyel kontrol, elektrik dağıtım sistemleri ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 125 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max