L114FL1AS24VDC.60RDA
Seri / Aile Numarası
L114FL1AS24VDC
L114FL1AS24VDC.60RDA Hakkında
L114FL1AS24VDC.60RDA, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL onaylı latching röle. Dual coil yapısına sahip bu genel amaçlı röle, 24VDC bobini ile 27.1 mA çekiş akımı ile çalışır. SPST-NO (1 Form A) kontak konfigürasyonu ve 20 A maksimum kontakt akımı sayesinde endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır. Ters bobini kutupluluğu özelliğine sahip, 10 ms işletme ve bırakma süreleri ile hızlı anahtarlamayı sağlar. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir operasyon sunmaktadır. Fully sealed (tamamen kapalı) tasarım ve PC pin termination ile through-hole montajı destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 27.1 mA
Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 20 A
Features Reverse Coil Polarity
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 300VAC - Max