L114FL1AS24VDC.60DA
L114FL1AS24VDC
L114FL1AS24VDC.60DA Hakkında
L114FL1AS24VDC.60DA, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL onaylı latching röle (dual coil). 24VDC bobini ile çalışan bu rölede gümüş-kalay oksit (AgSnO) kontakları bulunmaktadır. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonuna sahip olan ürün, maksimum 20A akım taşıyabilir ve 300VAC'a kadar anahtarlama gerçekleştirebilir. 10ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile DIP paketine yerleştirilen röleler, -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışır. Fully sealed tasarımı ile endüstriyel uygulamalarda, kontrol devreleri, otomasyon sistemleri ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır. 16.8VDC minimum işletme voltajı ile düşük güç çekerek ekonomik çözüm sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 27.1 mA
Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 300VAC - Max