KZE63VB82RM10X12LL
CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE63VB82RM
KZE63VB82RM10X12LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE63VB82RM10X12LL, 82 µF kapasitansı ve 63 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paketleme ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında hizmet verir. 4000 saat yaşam süresi (105°C'de) ve 110 mOhms empedans özellikleriyle, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 690 mA ripple akımı kapasitesi (100 kHz) barındırır. Bileşen şu anda üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 690 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 276 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V