KZE6.3VB472M12X30LL
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE6.3VB472M
KZE6.3VB472M12X30LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE6.3VB472M12X30LL alüminyum elektrolitik kondansatörü, 4700 µF kapasitans ve 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. 16 mOhms impedans ile düşük ESR özelliğine sahiptir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 3.29 A, 120 Hz'de 2.7965 A'dir. Through-hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7965 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V