KZE6.3VB392M12X25LL
CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE6.3VB392M
KZE6.3VB392M12X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE6.3VB392M12X25LL, 3900 µF kapasitansı ve 6.3 V nominal voltajında çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi garantisinde sunulur. 18 mOhms impedans değeri ile 100 kHz'de 2.77 A ve 120 Hz'de 2.0775 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanışlıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.77 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.0775 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V