KZE63VB33RM6X11LL
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE63VB33RM6X11LL
KZE63VB33RM6X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE63VB33RM6X11LL, 33 µF kapasitans ve 63V rated voltaj özellikleriyle genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipiyle through hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 2000 saat ömrü (105°C'de) garantisi sunar. 350 mOhms impedans değeri ile düşük frekans (120 Hz'de 106 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 265 mA) ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 265 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 106 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V