KZE6.3VB122M8X20LL
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE6.3VB122M
KZE6.3VB122M8X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE6.3VB122M8X20LL radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1200 µF kapasitans değeri ile 6.3 V voltaj derecelendirilmesi ve ±20% tolerans özelliklerine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilebilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisi, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 41 mOhm impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 1.25 A, 120 Hz'de 750 mA ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, düşük voltaj devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V