KZE50VB56RM6X11LL
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE50VB56RM6X11LL
KZE50VB56RM6X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE50VB56RM6X11LL, 56 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial montaj komponenti, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uyum sağlar ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi sunmuştur. 140 mOhm impedans ve ±20% tolerans değerleriyle elektrik devrelerinde filtreleme, düzeltme ve enerji depolama görevlerini gerçekleştirir. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajı destekler. Yüksek frekansta 385 mA @ 100 kHz ve düşük frekansta 154 mA @ 120 Hz ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 385 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 154 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V