KZE50VB471M12X20LL
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE50VB471M
KZE50VB471M12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE50VB471M12X20LL alüminyum elektrolitik kondansatördür. 470 µF kapasitans değerine ve 50V nominal gerilime sahip bu bileşen, radial through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahiptir ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat ömür süresine ve 27 mOhms impedansına sahiptir. Düşük frekansta (120 Hz) 1.025 A, yüksek frekansta (100 kHz) 2.05 A ripple akımı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda filtreleme, güç kaynakları, ses devreleri ve stabilizasyon amaçlarında kullanılabilir. Bileşen üretimi sona ermiştir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.05 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.025 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V