KZE50VB101M8X11LL
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
KZE50VB101M
KZE50VB101M8X11LL Hakkında
KZE50VB101M8X11LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi paket içinde sunulan bu kondansatör, through-hole montaj için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. 74 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiğine sahiptir. 100 kHz'de 724 mA ripple current kapasitesi ve 120 Hz'de 289.6 mA ripple current taşıyıcı gücü bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Ürün artık obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 74 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 724 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 289.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V