KZE35VB681M12X20LL
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE35VB681M
KZE35VB681M12X20LL Hakkında
United Chemi-Con üretimi KZE35VB681M12X20LL, 680 µF kapasitansı ve 35V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans değeri ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygun hale getirmektedir. 5000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. 21 mOhms impedans değeri ile 2.36 A (100 kHz) ve 1.416 A (120 Hz) ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Power supply, filtering ve dekouplama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.36 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.416 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V