KZE35VB561M10X25LL
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE35VB561M
KZE35VB561M10X25LL Hakkında
KZE35VB561M10X25LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 560µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Radial, can tipi gövdede through-hole montajına uygun bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 4000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. 100 kHz'de 2.15A ripple current kapasitesi bulunur. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve low-frequency uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Part Status: Obsolete olup, yerine yeni ürünler tercih edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.075 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V