KZE35VB33RM5X11LL
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
KZE35VB33RM5X11LL
KZE35VB33RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE35VB33RM5X11LL, 33 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial, Can paket tipi ile Through Hole montajını destekler. 300 mOhms impedans ve ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantilidir. Yüksek frekans ripple akımı 100 kHz'de 250 mA, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 100 mA'dir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Part Status: Obsolete
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V