KZE35VB271M8X20LL
CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE35VB271M
KZE35VB271M8X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE35VB271M8X20LL, 270µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketli through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü (105°C'de) karakteristikleri sayesinde tüketici elektronikleri, güç kaynakları ve genel devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 41 mOhms impedans ve 1.25 A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi ile stabilize edici ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 625 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V