KZE35VB221M8X15LL
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE35VB221M
KZE35VB221M8X15LL Hakkında
KZE35VB221M8X15LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 35V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, 56 mOhms impedans değeri ile düşük ESR performansı sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi verir. Yüksek frekans (100 kHz) ripple current kapasitesi 995 mA, düşük frekans (120 Hz) ripple current kapasitesi ise 497.5 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 995 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 497.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V