KZE25VB821M10X25LL
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE25VB821M
KZE25VB821M10X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE25VB821M10X25LL, 820µF kapasitansa sahip 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj türüne uygun bu komponentin ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 4000 saat ömür süresi sunmaktadır. 22 mOhms düşük impedans değeri ile 100 kHz'de 2.15A ve 120 Hz'de 1.29A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V