KZE25VB47RM5X11LL
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE25VB47RM5X11LL
KZE25VB47RM5X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE25VB47RM5X11LL, 47 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajında çalışan bu radial, can paketli komponentin impedansı 300 mOhm'dur. -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü vardır. ±20% tolerans ile belirtilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 250 mA, 120 Hz'de 100 mA'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V