KZE25VB272M16X25LL
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE25VB272M
KZE25VB272M16X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE25VB272M16X25LL, 2700 µF kapasitansına ve 25V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 16 mOhms empedans özelliğine sahiptir. 105°C'de 5000 saat ömür süresi garanti eder. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 3.46 A ve 120 Hz'de 2.595 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses sistemlerinde kullanılır. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.46 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.595 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V