KZE25VB222M12X35LL
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE25VB222M
KZE25VB222M12X35LL Hakkında
KZE25VB222M12X35LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 2200µF kapasiteli 25V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 12x35mm radyal kutulu tasarımına sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı ile üretilen bileşen, 15 mOhm impedans değerine ve 5000 saat ömür garantisine (105°C) sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 3.4A @ 100kHz ve 2.55A @ 120Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, sesli frekans uygulamaları ve filtreleme işlemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V