KZE25VB182M16X20LL
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE25VB182M
KZE25VB182M16X20LL Hakkında
KZE25VB182M16X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 1800 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 5000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. 18 mOhms düşük impedans değeri, 100 kHz'de 3.14A ve 120 Hz'de 1.884A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.884 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V